Apdovanoti konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai.

Laimėta kelionė į MOKSLO CENTRĄ „EXPERYMENT“ GDYNĖJE IR OLŠTYNO PLANETARIUMĄ (Lenkija) 2017 m. liepos 6-8 d.  

2017 m. birželio 15 d. Energetikos ir technikos muziejuje apdovanoti STEAM mokslų respublikinio konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Dvidešimties geriausiųjų darbų autorius ir jų mokytojus sveikino Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius, vertinimo komisijos narė, Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo pagrindų katedros profesorė Rita Makarskaitė-Petkevičienė.
Šiemet konkurse dalyvavo apie 150 mokinių. Iš viso pateikti 48 individualiai ar komandose atlikti tiriamieji darbai. Mokiniai atliko kūrybiškumo ir mokslinio mąstymo reikalaujančius gamtos mokslų tyrimus – kūrė idėjas, formulavo hipotezes, kėlė tikslą ir uždavinius, savo eksperimentus fotografavo ir filmavo, o konkursui pateikė ne tik atlikto tyrimo aprašą, bet ir atliekamų tyrimų eigą ir rezultatą atskleidžiančius pačių kurtus trumpus filmukus.
Mokinių darbus vertino iš Vilniaus universiteto ir Lietuvos edukologijos mokslininkų ir mokytojų asociacijų atstovų sudaryta komisija.
Laimėtojams – kelionė. Antroji vieta skirta: Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos vienuoliktokams Martynui Dabravalskiui ir Gabrielei Kalantaitei už darbą „Vilsono kameros gamyba“ (mokytoja Roma Stonkuvienė),

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/apdovanoti-konkurso-musu-eksperimentas-nugaletojai-233-813486