Kovo 11 – osios minėjimas gimnazijoje

„Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – gimtosios kalbos, savarankiškumo  įteisinimo diena. Ją sutikdami  džiaukimės, kad niekas netrukdo kalbėti ir rašyti, skaityti ir dainuoti lietuviškai, džiaukimės, kad gyvename laisvoje tėvynėje,“– šiais žodžiais Kovo 11-osios minėjimo renginyje bendruomenė  buvo pakviesta fotografuotis prie dailės mokytojos R. Anankaitės ir jos mokinių sukurtos tautinės juostos.
Renginio pradžios nuotaiką sukūrė KVDG kapela „Žemaitukas“ (vadovai M. Damalienė ir D. Brazdeikis). Šventinį minėjimo renginį taip pat papuošė KVDG Šokių studija (mokytoja G. Puzinienė) ir atliko choreografinę kompoziciją „Aš žiūriu į tave, pasauli“. Šokėjos buvo apsirengusios technologijų mokytojos K. Pocevičienės ir jos mokinių sukurtais rūbais. Renginyje taip pat dalyvavo didžiulis būrys muzikos mokytojos E. Mockuvienės mokinių, specialiai šiai dienai paruošusių pačius gražiausius  lietuviškus muzikinius kūrinius. Teatrinę improvizaciją atliko KVDG Teatro studija (mokytoja V. Pakalniškienė). Mūsų gimnazijos bendruomenė galėjo susipažinti su Meninio skaitymo konkurso dalyvėmis K. Gudaityte ir A. Tučaite.
Vedėjus M. Abrutytę ir Ž. Liekį ruošė renginio režisierius R. Kaubrys.
Renginio svečiai: Klaipėdos Vydūno gimnazijos moksleiviai ir jaunieji Lietuvos operos solistai Gabrielė Kučinskaitė ir Steponas Zonys.