1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Mokslinė istorikų konferencija VDG

Balandžio 13 Klaipėdos miesto istorikai, tarp jų ir mūsų gimnazijos, organizavo regioninę konferenciją ,,Klaipėda: Lietuvos valstybingumo šimtmetis“. Iš įvairių Klaipėdos bei Palangos, Gargždų, Kretingos mokyklų susibūrė mokiniai, pasiryžę pristatyti valstybingumui puoselėti skirtus pranešimus. Po mūsų gimnazijos stogu buvo skaitomi pranešimai apie Klaipėdos ir Lietuvos istorinius sąlyčius, Mažosios Lietuvos kovas už nepriklausomybę. Kūrybingos, išsamios dalyvių kalbos sukėlė vienybės, pagarbos savo šaliai bei jos istorijai jausmus. Šio jausmo kupinas žmogus renginio dėka galėjo pasijusti svarbia didingos savo valstybės dalimi. Galima sakyti, anot, V. Kudirkos, tai buvo momentas, kai ,, Šviesa ir Tiesa mus žingsnius lydi“.

Gintarė Rimkutė, IVd klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"