1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2018”

Erdvėlaivis Žemė 2018” - respublikinis mokslo renginys, rugsėjo 12 – 21 dienomis drebinęs Lietuvos jaunimo kasdienybę. Festivalis vyksta jau 15 metų, iš kurių 8 bendradarbiauja ir su mūsų mokykla - Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija. Festivalio tikslas - populiarinti mokslą - yra išpildomas puikiai, nes šiais metais netgi 220 KVDG gimnazistų dalyvavo dvylikoje skirtingų festivalio renginių.

Erdvėlaivis Žemė 2018” suvienijo ne tik gamtos mokslų, bet ir šokių, technologijų mokytojus. Gimnazijos pedagogų lydimi mokiniai dalyvavo įvairiose paskaitose ir dirbtuvėse, kurių tematika aprėpė įvairiausių gamtos mokslų mozaiką - nuo biomedicinos iki geologijos. Viena paskaita, pavadinimu “Moksleivių verslumas ir jo svarba”, vedama Aurelijos Makselytės, netgi vyko mūsų gimnazijoje.

Šati kokia gausybė renginių, kuriuose dalyvavo mokytojai ir gimnazistai:

Taršos problema pakrantėse“

Biomedicininiai instrumentai ir technologijos . Elektromagnetinių laukų poveikis gyvam organizmui“

Orientacinis žaidimas „Skulptūrų labirintai““

Mokslo dirbtuvės „Darni jūros aplinka

Klaipėdos uosto pristatymas“

Geologijos ekspozicija“.

Biomedicininiai instrumentai ir technologijos. Elektromagnetinių laukų poveikis žmogaus organizmui“

Tapk jaunuoju tyrėju“.

Atskleisk laivo valdymo paslaptį“

Graži šypsena – sveikas žmogus“.

Moksleivių verslumas ir jo svarba“

Ekskursija laivu, apiplaukiant SGD terminalą „Independence“

Kamilė Mažonaitė, III a klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"