1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Kaip jautiesi, pirmoke?

Štai jau daugiau kaip mėnesiai mūsų gimnazijoje mokosi penkios pirmos gimnazistų klasės.   Ir pakrikštyti jau juos spėta ir išsiaiškinta, kas tie ,,sportininkai‘ . Mūsų žurnalistai paklausė, kaip gi jie jaučiasi dabar, kai jau suprato, kas ta VDG.

-Kaip jautiesi naujoje mokykloje?

Ema,1c : Pirma savaitė buvo ganėtinai sunki, man reikėjo laiko adaptuotis, pažinti mokytojus ir klasės draugus, bet dabar jaučiuosi puikiai.

-Ar buvo lengva susirasti draugų, pritapti?

Guoda,1c : Kadangi man patinka bendrauti su žmonėmis, greitai pritapau.

-Ar mokyklos realybė pateisino tavo lūkesčius?

Ieva, 1e: Taip, jie tikrai pasiteisino. Labai seniai norėjau lankyti būtent šią mokyklą. Dėjau daug vilčių į ją. Čia pritapau, mokykla man patinka, jaučiuosi gerai saugiai. Mokiniai ir mokytojai yra nusiteikę dirbti. Atrodo, kad labai gerai čia pritampu ir kuo toliau, tuo čia jaučiuosi geriau.

-Jaudinaisi pirmosiomis dienomis čia?

Lukas, 1c: Tep, buvo jauduliukas.

-Koks buvo pirmas įspūdis apie šią gimnaziją? Kas tau svarbu kasdieniniame mokyklos gyvenime?

Eva, 1a: Iš pradžių buvo gan nejauku svetimoje aplinkoje, atrodė, kad visi keistai žiūrėjo. Tačiau dabar jau pradėjau priprasti ir labai linksma čia būti. Manau, kad visi mokiniai ir mokytojai turėtų būti malonūs ir draugiški. Man svarbu, kad nebūtų įvairių patyčių ir kritikavimo.

-Kodėl pasirinkai būtent šią gimnaziją? Ar džiaugiesi savo pasirinkimu?

Ugnius, 1a: Pasirinkau, nes patogu susisiekti. Ir taip, džiaugiuosi, nes čia nėra Kristupo. (p.s. va, kaip galima nemalonių tipų atsikratyti)

-Kaip jauteisi pirmosiomis dienomis čia? Kodėl pasirinkai seniūnės pareigas? Ar tau jos patinka?

Emilija, 1c: Pirmąsias dienas labai jaudinausi, tačiau dabar nebe. Norėjau tapti seniūne, nes kilo noras išbandyti save ir savo jėgas, Norėjau išlieti savo energiją organizaciniame darbe. O taip, seniūnės pareigos man patinka ir tinka.

-Ko tikiesi iš šios gimnazijos? Kokią ateitį čia įsivaizduoji?

Austėja, 1c: Tikiuosi gauti išsilavinimą. Neįsivaizduoju čia ateities, tai tiesiog etapas mano gyvenime, kurį turiu praeiti.

-Donatai, ar patinka sportinėje klasėje? Papasakok savo kasdienybę šioje mokykloje.

Donatas, 1s: Ai, tai atvarau į ,,šūlę‘‘, pasidedu striukę, susitinku su klasės draugais, prieš pamoką ,,paprikolinam‘‘, paskui einam į dvi pamokas, o po jų į treniruotę. Grįžę pavalgome valgykloje. Maistas - puikus. Tada nueiname į parduotuvę ,,IKI‘‘ dar kažką nusiperkame paskanauti, pavaikštome mokykloje prieš pamoką ir po to sėdim tas likusias dvi ar tris pamokas ir einam namo. Visai smagu čia.

                  Foto ir tekstas  Gabijos Černenko, I c klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"