1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Raiškus žodis VDG mokinių lūpose

Kovo 7 dieną , kaip ir kasmet, mūsų gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Nepaisant to, kad skaitovų šiemet buvo tik septyni, jiems įvertinti buvo sudaryta komisija iš gimnazijos mokytojų ir viešnios - „Vyturio“ progimnazijos mokytojos Vidos Janulienės.

Pirmasis skaitovų konkursą pradėjo vienintelis vaikinas, devintokas Justas, padeklamavęs linksmą J. Erlicko eilėraštį apie slieko gyvenimą. Kitos dalyvės buvo merginos. Jos skaitė sudėtingus, daug minčių keliančius tekstus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diljeta Gustienė paskelbė pavardes mokinių, kurie atstovaus mūsų mokyklai Klaipėdoje. Jomis tapo pirmos klasės gimnazistės Auksė Marauskaitė, skaičiusi ištrauką iš Ickocho Mero kūrinio ,, Ties gatvės žibintu“ , ir Greta Targamadzė emocingai perteikusi Tomo Arūno Rudoko ištrauką iš kūrinio ,,Setas“. II vietą užėmė Rūta Galdikaitė ir III vietą užėmė klasės mokinė Amanda Tučaitė. Komisija neapsiriko išrinkusi nugalėtojas, nes Auksė Marauskaitė tapo ir miesto konkurso I vietos laimėtoja. Tad lauksime gerų žinių iš Anykščių, kur vyks respublikinis raiškiojo skaitymo konkursas.

Rugilė Kažemekaitytė, III e klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"