1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vokiškos dainos konkursas ,,Vokiška daina 2016“

2016-05-06 vyko aštuntasis Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių vokiškos dainos konkursas ,,Vokiška daina 2016“ mūsų gimnazijoje. Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių vokiškos dainos konkursas tapo jau tradicinis. Simono Dacho namai įsteigė ir pereinamąją taurę vokiškos dainos konkurso nugalėtojams: ansambliui ir solistui ar duetui.

Šiemet vokiškos dainos konkurse dalyvavo 11 mokyklų, 77 dainininkai. Jie atliko 13 dainų. Puikiai konkursą vedė III klasės gimnazistai Viktorija Žemaitytė ir Simas Stankus. Konkurse skambėjo įvairių muzikos krypčių kūriniai: klasikos, liaudies ir šiuolaikinės, modernios dainos. Dainininkus vertino kompetetinga komisija. Konkursą atidarė ir visus sužavėjo mažieji dainininkai iš lopšelio darželio ,,Bitutė“, kurie taip pat dainavo vokiškai. Mūsų gimnazijos teatro studija, vadovaujama mokytojos metodininkės V. Pakalniškienės, pasveikino dalyvius ir svečius savo pasirodymu. Muzikos mokytoja ekspertė Aušra Niparavičienė ir vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Nijolė Bendaravičienė paruošė kamerinį ansamblį, kuris ir laimėjo I ąją vietą bei pereinamąją taurę. Kameriniame ansamblyje dainavo Simonas Žižiūnas, Lukas Liekis, Monika Grybauskaitė, gitara grojo Lukas Šiaulys.Visų širdis sušildė dainos apie pavasarį, meilę, laimę, džiaugsmą.

Sveikiname VDG vokiškos dainos konkurso ,,Vokiška daina“ nugalėtojus.

Informaciją pateikė vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Nijolė Bendaravičienė.

vokieciu1

vokieciu2

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"