Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Milana Gorovec 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
 
 
 
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. A IIIa
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IIIa
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
09:50-10:35
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IIIa
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
Lietuvių k. A IIIa
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Matematika A IIIa
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
 
11:00-11:45
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Etika III Igr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Matematika A IIIa
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Matematika A IIIa
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIa
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIa
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
 
 
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
13:10-13:55
 
 
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
Ekonomika III 1 gr.
Gustienė Diljeta
C-220 Ekonomikos kab.
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IIIa
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Klasės valandėlė Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
///// ///// Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai