Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Gabrielė Litvinaitė 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Psichologija III
Mėlinauskienė Aleksandra
C-329 Matematikos kab.
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
08:55-09:40
 
 
Matematika A IIIb
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IIIb
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
09:50-10:35
 
 
 
 
 
 
Matematika A IIIb
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
Matematika A IIIb
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IIIb
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
 
 
11:00-11:45
 
 
Lietuvių k. A IIIb
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
Lietuvių k. A IIIb
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIb
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Tinklinis B III
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
13:10-13:55
 
 
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Tinklinis B III
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
 
 
 
Matematika A IIIb
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIb
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
Etika III 2gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
Chemija B III
Varnelienė Ligita
C-224 Chemijos kab.
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
Biologijos mod. III 1 gr.
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai