Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Simonas Bajoras 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Programavimas A III 2 gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
 
 
 
Etika III 3gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Fizika A III
Stonkuvienė Roma
C-114 Fizikos kab.
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
 
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
 
 
 
 
Kūno kultūra b. B III
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
 
 
 
 
Fizika A III
Stonkuvienė Roma
C-114 Fizikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
 
12:15-13:00
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
Kūno kultūra b. B III
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
 
13:10-13:55
 
 
Geografija B III
Alenskienė Stasė
C-221 Geografijos kab.
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Fizika A III
Stonkuvienė Roma
C-114 Fizikos kab.
 
Braižyba IV
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Chemija B III
Varnelienė Ligita
C-224 Chemijos kab.
Programavimas A III 2 gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
Fizikos mod. III
Stonkuvienė Roma
C-114 Fizikos kab.
 
Geografija B III
Alenskienė Stasė
C-221 Geografijos kab.
 
Dailė B IV
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
/////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai