Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Erika Derkintaitė 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Psichologija III
Mėlinauskienė Aleksandra
C-329 Matematikos kab.
 
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Tikyba B III 2 gr.
Vaitkienė Eugenija
C-tik. Tikybos kab.
 
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
12:15-13:00
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
 
Biologija A III
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
Chemija B III
Varnelienė Ligita
C-224 Chemijos kab.
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
Biologijos mod. III 1 gr.
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai