Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Eva Jaugelavičiūtė 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
 
 
 
 
Fizika B III
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08:55-09:40
 
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Matematika B III 2 gr.
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Vokiečių k. A2 3UK
Dapkus Rolandas
P-203 Anglų/Vokiečių k. kab.
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
Matematika B III 2 gr.
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Matematika B III 2 gr.
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
Tikyba B III 1 gr.
Vaitkienė Eugenija
C-tik. Tikybos kab.
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Spudytė Reda
P-415 Lietuvių k. kab.
Kūno kultūra m. B III
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
13:10-13:55
 
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Braižyba IV
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
 
 
 
 
Vokiečių k. A2 3UK
Dapkus Rolandas
P-203 Anglų/Vokiečių k. kab.
 
Matematika B III 2 gr.
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Klasės valandėlė  
 
 
 
 
15:00-15:45
 
 
Istorijos mod. III 2 gr.
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
///// Fizika B III
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai