Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Pijus Stankevičius 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Programavimas A III 2 gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Šokiai B III
Puzinienė Gitana
C-tea. Teatro kab.
 
08:55-09:40
 
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
El. leidyba A III
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
Istorija A III
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Etika III Igr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
El. leidyba A IV
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IIIcde
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Tinklinis B III
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
13:10-13:55
 
 
Lietuvių k. A IIIcde
Balčiūnienė Daiva
P-413 Lietuvių k. kab.
 
Tinklinis B III
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
Anglų kalba III
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matematika A IIIcde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Klasės valandėlė Anglų k. modulis III 1 gr.
Kisielienė Rita
C-219 Anglų k. kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
///// ///// ///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai