Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Nojus Šunokas 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
 
 
 
 
Fizika B III
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Tikyba B III 2 gr.
Vaitkienė Eugenija
C-tik. Tikybos kab.
 
Teatras B III 2 gr.
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
09:50-10:35
 
 
 
 
 
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
El. leidyba A IV
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Matematika B III 1 gr.
Didžbalienė Irina
P-308 Matematikos kab.
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Matematika B III 1 gr.
Didžbalienė Irina
P-308 Matematikos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Matematika B III 1 gr.
Didžbalienė Irina
P-308 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. B III
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Kūno kultūra b. B III
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
Biologija B III
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
El. leidyba A III
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Istorija B III
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
Kūno kultūra b. B III
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
Anglų kalba III
Sabūnienė Giedrė
P-202 Anglų k. kab.
 
Klasės valandėlė  
 
 
 
 
15:00-15:45
 
 
///// Rusų k. B1 III
Čukalina Albina
P-306 Rusų k. kab.
 
Fizika B III
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai