Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Balsytė Andrėja 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Istorija A IV
Pamparas Vaidas
C-223 Istorijos kab.
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
Istorija A IV
Pamparas Vaidas
C-223 Istorijos kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Tikyba B IV I gr.
Vaitkienė Eugenija
C-tik. Tikybos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Chemija A IV
Grabauskienė Rima
C-226 Chemijos kab.
 
Chemija A IV
Grabauskienė Rima
C-226 Chemijos kab.
 
 
 
 
 
Muzika B IV
Mockuvienė Edita
C-332 Muzikos kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Muzika B IV
Mockuvienė Edita
C-332 Muzikos kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
Chemija A IV
Grabauskienė Rima
C-226 Chemijos kab.
 
Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
Biologijos mod. IV 1gr.
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
///// ///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai