Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Staponaitė Gabrielė 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Istorija A IV
Pamparas Vaidas
C-223 Istorijos kab.
El. leidyba A IV
Pečiulienė Inesa
C-337 IT kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
Istorija A IV
Pamparas Vaidas
C-223 Istorijos kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
Lietuvių k. A IVa
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Prancūzų k. AI/A2 IV 3UK
Barkauskienė Alma
F-V Prancūzų k. kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Ekonomika IV 1gr.
Gustienė Diljeta
C-220 Ekonomikos kab.
 
Etika IV Igr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Šokiai B IV
Puzinienė Gitana
C-tea. Teatro kab.
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
 
 
 
 
Matematika A IVa
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
Šokiai B IV
Puzinienė Gitana
Aktų salė
 
Programavimo mod. IV 1gr.
Pečiulienė Inesa
C-337 IT kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
 
 
 
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Prancūzų k. AI/A2 IV 3UK
Barkauskienė Alma
F-V Prancūzų k. kab.
 
Klasės valandėlė Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
///// ///// ///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai