Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Vaitkevičiūtė Gabija 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Matematika A IVb
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08:55-09:40
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IVb
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
Matematika A IVb
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Lietuvių k. A IVb
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Matematika A IVb
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Matematika A IVb
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
 
 
 
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Matematika A IVb
Benėtienė Danutė
C-335 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IVb
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Tikyba B IV I gr.
Vaitkienė Eugenija
C-tik. Tikybos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Ekonomika IV 1gr.
Gustienė Diljeta
C-220 Ekonomikos kab.
 
 
 
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IVb
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Lietuvių k. A IVb
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
El. leidyba A III
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Kūno kultūra B IV m
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
 
 
 
Technologijos B IV
Brazdeikis Darius
Technologijų kab. (bern.)
 
Klasės valandėlė Kūno kultūra B IV m
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
El. leidyba A IV
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
///// Technologijos B IV
Brazdeikis Darius
Technologijų kab. (bern.)
 
///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai