Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Rimkutė Austėja 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Matematika A IVc
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
Matematika A IVc
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Chemija B IV
Varnelienė Ligita
C-224 Chemijos kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
Matematika A IVc
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Etika IV 4gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Dailė B III
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
Matematika A IVc
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
 
13:10-13:55
 
 
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
Matematika A IVc
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Dailė B IV
Anankaitė Reda
C-440 Dailės kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Biologija A IV
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
 
 
 
 
Klasės valandėlė Tinklinis B IV
Gylienė Aiva
Didžioji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
Biologijos mod. IV 1gr.
Petrauskaitė Teresė
C-111 Biologijos kab.
 
Chemija B IV
Varnelienė Ligita
C-224 Chemijos kab.
 
///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai