Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Rukas Kristijonas 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
Etika IV 4gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
 
 
 
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
Muzika B IV
Mockuvienė Edita
C-332 Muzikos kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
 
Muzika B IV
Mockuvienė Edita
C-332 Muzikos kab.
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Programavimas A IV 2gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
Lietuvių k. A IVcde
Danilavičienė Jolanta
P-411 Lietuvių k. kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Kūno kultūra B IV b
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
Anglų kalba IV
Mačiukaitienė Reda
P-205 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Klasės valandėlė Kūno kultūra B IV b
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
Teisės pagrindai IV
Urbienė Ramunė
Karjeros centras
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
///// ///// El. leidyba A IV
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai