Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Stonkus Paulius 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IVd
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
 
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Programavimo mod. IV 2gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. A IVd
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IVd
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Etika IV 4gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
El. leidyba A IV
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. A IVd
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Tinklinis B IV
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Fizika B IV
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
Technologijos B IV
Brazdeikis Darius
Technologijų kab. (bern.)
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
 
13:10-13:55
 
 
Programavimas A IV 2gr.
Kazlauskienė Aušra
C-338 IT kab.
 
Matematika A IVde
Račienė Rima
P-309 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. A IVd
Latožienė Loreta
C-333 Lietuvių k. kab.
 
Technologijos B IV
Brazdeikis Darius
Technologijų kab. (bern.)
 
Tinklinis B IV
Bartninkas Vytautas
Didžioji sporto salė
 
 
14:05-14:50
 
 
 
 
 
 
Fizika B IV
Ruiba Stasys
C-116 Fizikos kab.
 
Anglų k. modulis IV 2 gr.
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Klasės valandėlė Istorija B IV
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
 
15:00-15:45
 
 
///// ///// Istorija B IV
Sereičikas Egidijus
C-329 Matematikos kab.
 
///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai