Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Rimkutė Vakarė 1:
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00-08:45
 
 
 
 
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
 
 
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
 
08:55-09:40
 
 
Lietuvių k. B IV
Sakavičienė Jolanta
C-334 Lietuvių k. kab.
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Matematika B IV
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
 
 
 
 
El. leidyba A IV
Pečiulienė Inesa
C-337 IT kab.
 
 
09:50-10:35
 
 
Matematika B IV
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Lietuvių k. B IV
Sakavičienė Jolanta
C-334 Lietuvių k. kab.
 
Lietuvių k. B IV
Sakavičienė Jolanta
C-334 Lietuvių k. kab.
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Lietuvių k. B IV
Sakavičienė Jolanta
C-334 Lietuvių k. kab.
 
 
11:00-11:45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matematika B IV
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
Prancūzų k. AI/A2 IV 3UK
Barkauskienė Alma
F-V Prancūzų k. kab.
 
 
12:15-13:00
 
 
Anglų kalba IV
Pocevičienė Žibutė
P-201 Anglų k. kab.
 
Psichologija IV
Mėlinauskienė Aleksandra
C-329 Matematikos kab.
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Teatras B IV
Pakalniškienė Vida
Aktų salė
 
 
 
 
 
 
13:10-13:55
 
 
Istorija A IV
Dargienė Birutė
C-222 Istorijos kab.
 
Matematika B IV
Kaklauskienė Danutė
C-331 Matematikos kab.
 
El. leidyba A III
Pečiulienė Inesa
C-337 IT kab.
 
Teatras B IV
Pakalniškienė Vida
C-tea. Teatro kab.
 
Etika IV 3gr.
Sadzevičiūtė Violeta
P-307 Etikos kab.
 
 
14:05-14:50
 
 
Kūno kultūra B IV m
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
Biologija B IV
Česnauskienė Giedrė
C-227 Biologijos kab.
 
Prancūzų k. AI/A2 IV 3UK
Barkauskienė Alma
F-V Prancūzų k. kab.
 
Klasės valandėlė Kūno kultūra B IV m
Sapiegaitė Zita
Mažoji sporto salė
 
 
15:00-15:45
 
 
///// ///// ///// ///// /////
Mimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.5.6 24-Feb-19 18:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai