Rudens popietė su gera knyga

Mokykla, žiniasklaida, šeima dažnai meta akmenį  į jaunimo daržą ir vis primena, kad šiuolaikinis jaunas  žmogus neturi interesų, ambicijų ar siekių, kad pamiršo knygą ir laiko patikrintus autorius.
Iš dalies – tiesa, tačiau jeigu tokie renginiai, kaip raiškiojo skaitymo konkursas (English Interpretive Reading Contest ), sulaukia bent menkiausio dėmesio, belieka pasidžiaugti. Jeigu tokie autoriai, kaip E. Hemingvėjus  (Ernest Hemingway) ar  S. Ficdžeraldas (Scott Fitzgerald) suranda kelią į jaunuolio širdį ir sąmonę, gal ir neverta nurašyti šios kartos. Net jeigu ir tekstas skaitomas iš telefono ekrano, greičiausiai  turinys – ne forma yra pagrindinis vertinimo kriterijus.
Pacituosiu mokinės Gretos Targamadzės mintį: „…turiu pajausti kūrinį kiekviena kūno ląstele, tuomet jis-mano kūrinys, kuriuo verta dalintis su auditorija…“ Greta turės tokią galimybę – dalyvaus „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyksiančiame  Klaipėdos miesto ture.
Garbė atstovauti mūsų bendruomenei  yra patikėta ir Liutaurui Stepanenko (IIIb, mokytoja Žibutė Pocevičienė ), ir Evai Kart (IIb, mokytoja Edita Gestautienė).
Linkime sėkmės!

Rita Kisielienė, anglų kalbos mokytoja