Gimnazija iškėlė kito šimtmečio bures!

Gegužės 12-osios popietę švęsti gimnazijos Šimtmetį susirinko buvusi ir dabartinė Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenė. Susitiko mokytojai ir mokiniai, jauni ir vyresni, gyvenantys Lietuvoje ir už jos ribų, buvę absolventai, gimnazijos svečiai. Sklido šventinė nuotaika, visi džiaugėsi išskirtiniu jubiliejumi, dalijosi prisiminimais, didžiavosi mokinių pasiekimais.

Šventę gimnazijos Aktų salėje pradėjo charizmatiški renginio vedėjai, visi susirinkusieji giedojo Lietuvos Respublikos himną, svečius šiltai pasitiko gimnazijos direktorė Daiva Križinauskaitė.

Buvo perskaitytas Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas.

Į bendruomenę kreipėsi Lietuvos Respublikos Seimo XIII-osios kadencijos nariai Ligita Girskienė ir Dainius Kepenis, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Kazakauskienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyriaus patarėja Vida Bubliauskienė, Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas, profesorius, daktaras Rimantas Balsys ir kiti garbūs svečiai.

Buvusių mokytojų vardu kalbėjo Dalia Vyšniauskienė, buvusių mokinių – Valentinas Greičiūnas.

Renginio metu garbingi svečiai ir mylimi mokytojai buvo apdovanoti Vytauto Didžiojo gimnazijos Šimtmečio medaliais, Padėkos raštais, dovanėlėmis, gėlėmis.

Nepakartojamus pasirodymus auditorijai padovanojo buvę ir dabartiniai gimnazijos mokiniai bei kiti gerbiami svečiai: dainavo mokytojos Editos Mockuvienės vadovaujama „Vokalo studija“, dainininkė ir buvusi gimnazijos mokinė Karolina Norkevičienė, pasirodė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras kartu su dainininku, aktoriumi, šokėju ir muzikantu, taip pat buvusiu gimnazijos mokiniu Roku Spalinsku ir žinomu dainininku  Viliumi Tarasovu. Šventę papuošė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro atlikėjai, renginyje šoko jaunieji vaikų sportinių šokių klubo ,,Žuvėdra” šokėjai, šokių kolektyvas ,,Skraja”, sportinių šokių klubas „Žingsnis“, gimnazistas Kipras Kūra ir jo partnerė Elzė Gintvilė Valiūnaitė ir kiti.

Už nuostabią šventę dėkojame renginio režisieriui Ramūnui Kaubriui, gimnazijos vokalinės studijos mokiniams ir juos ruošusiai mokytojai Editai Mockuvienei, mokinių parlamento nariams, gimnazijos retorikos grupei, vedėjams Eimantui Galimulinui, Pranui Bekėžai, Auksei Marauskaitei,  scenografei dailės mokytojai Redai Anankaitei, choreografei Vaidai Zacharevičienei, dirigentui Egidijui Mikniui, koncertmeisteriui Algiui Lukšiui, mokytojui Vygintui Alytai, garso specialistui Audroniui Trakumui, šokėjoms Brigitai ir Godai, gimnazijos administracijai bei visiems kitiems, prie šventės įgyvendinimo prisidėjusiems!

Organizatoriai