“MAŽOJI LIETUVA: ISTORIJA, ŽMONĖS, KULTŪRA”

II-ų klasių gimnazistų komanda – Urtė Lotožytė (IIa), Gabija Meškytė (IIa), Joris Kabelka (IIc), Matas Vilkinauskas (IIc), Jokūbas Pilipavičius (IId) – sėkmingai atstovavo gimnaziją Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus organizuotame konkurse “Mažoji Lietuva: istorija, žmonės, kultūra”.
Sveikiname konkurso prizininkus:
Urtė Lotužytė – II vieta;
Joris Kabelka – II vieta;
Matas Vilkinauskas – II vieta;
Gabija Meškytė – III vieta.
Dėkojame istorijos mokytojoms  Redai Veličkaitei ir Birutei Dargienei.
Administracija

„Negaliu nekalbėti (kuriančiųjų pašnekesiai)“

Kuriantys žmonės visada turi ką pasakyti, belieka juos suprasti, išklausyti.
Šiandien, kai viskas taip sparčiai sensta ir klaikiai nepatvaru, kasdien susiduriame su vienadienėmis žinutėmis, blizgučiais, kurie blizga tik trumpą laiko tarpsnį… Norime akimirkų, kurios būtų atviros ir šiltos…
Vieną vėlyvo rudens popietę jauku buvo susitikti su mokytojos Vidos Ivanauskienės kuriančiomis ketvirtokėmis: Gabriele Erna Domres (proza),
Mege Bandzevičiūte (poezija),
Marija Belkinaite (filmas),
Aukse Marauskaite (tekstas ir muzika),
Greta Katkauskaite (daina).
Merginų kūrybiniai bandymai apsupo žiūrovus šiluma.
Ačiū Auksei Marauskaitei ir  Gretai Targamadzei už betarpišką bendravimą su kūrėjomis.

Lietuvių kalbos ir literatūros savaitės renginiai (2021-11-22-26)

Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą. (M. Daukša)

Lapkričio 22 d.vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada.

I-II klasių grupė

 I vietą laimėjo Ūla Atkočiūnaitė, IIa klasės gimnazistė, ir Laura Adomaitytė, IIb klasės gimnazistė,

 II vietą – Andromeda Jonikaitė, Ia klasės gimnazistė,

 III vietą – Faustei  Vaitiekutei, Ic klasės gimnazistė.

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms – Jolantai Danilavičienė, Loretai Latožienei ir Redai Spudytei.


III-IV klasių grupė

I vietą laimėjo Megė Bandzevičiūtė, IVa klasės gimnazistė,

II vietą- Rapolas Toliušis, IIIb klasės gimnazistas,

III vietą – Akvilė Razmaitė, IVc klasės gimnazistė.

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms – Vidai Ivanauskienei, Loretai Latožienei ir Redai Spudytei.

 

Lapkričio 23 d. gimnazijoje vyko raštingiausio gimnazisto konkursas– atskirų klasių grupių mokiniai rašė diktantą.

Raštingiausio pirmoko konkursas:

 I vietą laimėjo Mia Urbonaitė, Ia klasės gimnazistė,

 II vietą – Kamilė Uznytė, Ia klasės gimnazistė,

 III vietą – Faustė Vaitiekutė, Ic klasės gimnazistė.

Raštingiausio antroko konkursas:

 I vietą laimėjo Urtė Lotužytė, IIa klasės gimnazistė,

II vietą- Saulė Bilotaitė, IId klasės gimnazistė,

III vietą- Laura Fiodorovaitė, IIa klasės gimnazistė.

Raštingiausio trečioko konkursas:

I vietą laimėjo Amanda Staponaitė, IIIa klasės gimnazistė,

II vietą –  Glorija Dargužaitė, IIIa klasės gimnazistė,

III vietą –  Viltė Vigelytė, IIIa klasės gimnazistė.

Raštingiausio ketvirtoko konkursas:

I vietą laimėjo Goda Smilgytė, IVb klasės gimnazistė,

II vietą-  Megė Bandzevičiūtė, IVa klasės gimnazistė,

III vietą- Katrina Trakumaitė, IVb klasės gimnazistė.

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms – Daivai Balčiūnienei, Jolantai Danilavičienė, Vidai Ivanauskienei, Loretai Latožienei ir Redai Spudytei.