Konkursas vadovo pareigoms eiti

2020 m. liepos 15 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.
Pretendentų konkurso atrankos posėdžio data – 2020-12-11.

Išsamesnė informacija – pagrindiniame skelbime www.klaipeda.lt  skiltyje Gyventojui/Karjera.

Dokumentų pateikimas

Iki š.m. liepos 3 d. į gimnaziją įstoję asmenys teikia tokius priėmimo dokumentus:

  1. Priimtų mokytis asmenų tapatybę patvirtinančius dokumentus (jų kopijas);
  2. Specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka;
  3. Įgyto išsilavinimo pažymėjimus ar dokumentus, liudijančius turimus mokymosi pasiekimus (jų kopijas).
  4. Kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys ir į mokyklas priimti asmenys papildomai pateikia dokumentus, įrodančius, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos savivaldybės įsipareigoja kompensuoti mokykloms ūkio lėšas bendros sutarties tarp savivaldybių pagrindu (jeigu tokia sutartis pasirašyta.
  5. Nuotrauką (22,7 mm×25,2 mm, ~300 dpi rezoliucija) elektroninėje laikmenoje atsiųsti it@kvdg.lt.
  6. Pasirašo mokymo(si) sutartį.

VDG MOKYMO sutartis 2020

Priimtų į Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnaziją dėmesiui!

Prašymų priėmimas į I(9), II(10), III(11), IV(12) klases vyksta nuo birželio 2 dienos iki 10 dienos.

Prašymų pavyzdžiai prieduose:

Nr. 1 (pildo tėvai mokinių, kuriems nėra 14 metų)

Nr. 2 (pildo mokiniai nuo 14 iki 18 metų)

Nr. 3 (pildo VDG mokiniai, kurie mokysis 11 klasėje)

 

Raštinės darbo laikas:

Įstojusių į gimnaziją prašymai priimami gimnazijos raštinėje (S. Daukanto g. 31).

Priėmimo laikas nuo birželio 2 dienos iki 10 dienos.

Pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 9.00 iki 13.00 val.

Antradienį ir ketvirtadienį nuo 12.00 iki 16.00 val.

Prašome laikytis saugumo reikalavimų.

*Galima pasirašytus ir nuskenuotus (nufotografuotus) prašymus atsiųsti e. paštu rastine@kvdg.lt.

 

Administracija

Sveikiname “Gamtamokslinių eksperimentų konkurso” dalyvius

Vytauto Didžiojo gimnazija sėkmingai dalyvavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro organizuotame Klaipėdos miesto ir regiono „Gamtamokslinių eksperimentų konkurse“. I-III klasių gimnazisčių  pristatyti gamtos mokslų tiriamieji darbai įvertinti Padėkos raštais.
Sveikiname Liuciją Ruginytę (Ia), Megę Bandzevičiūtę (IIa), Agnę Bartkėnaitę (IIa), Evą Jurgilaitę (IIb), Katriną Trakumaitę (IIb), Atėnę Kasperavičiūtę (IIIa).

Dėkojame gamtos mokslų mokytojoms: biologijos mokytojai Giedrei Guntarskytei-Česnauskienei, fizikos mokytojai Romai Stonkuvienei, chemijos mokytojai Ligitai Varnelienei.

Administracija

Tarptautinė konferencija “STE(A)M veiklos mokykloje” Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre

Kovo 6 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyko tarptautinė konferencija „STE(A)M veiklos mokykloje“. Vytauto Didžiojo gimnaziją atstovavo  biologijos mokytoja metodininkė Giedrė Guntarskytė-Česnauskienė ir IIb gimnazistė Katrina Trakumaitė. 

Mokinių tiriamųjų darbų biologijos sekcijoje Katrina Trakumaitė skaitė pranešimą „PENICILLIUM EXPANSUM GRYBO AUGIMO PRIKLAUSOMYBĖ NUO CINAMONO“ bei dalyvavo praktinių užduočių atlikime ir  pristatyme.

Mokinių tiriamųjų darbų biologijos sekcijoje buvo atrinkta pristatyti vienuolika  tiriamųjų darbų iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad Katrinos darbas pateko tarp geriausiųjų.
Sveikiname gimnazistę ir nuoširdžiai dėkojame tiriamojo darbo vadovei Giedrei Guntaskytei-Česnauskienei.

Administracija

Sveikiname Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų laimėtojus

Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninėse varžybose gimnazijos merginų ir vaikinų komandos laimėjo prizines vietas ir pateko į tolimesnį žaidynių etapą.

Gimnazijos merginų tinklinio komanda: Akvilė Kvaukaitė (IIIa), Karina Simonaitytė (IIs), Augustė Petrauskaitė (IIs), Gabija Toliušytė (IIs), Eva Ataitė (IIa), Greta Mickutė (IId), Emilija Sausytė (IId) ir Laura Marangos (Ia) – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninėse varžybose iškovojo I vietą.

Gimnazijos vaikinų tinklinio komanda: 
Lukas Miliauskis (IIc), Matas Miliauskis (Ie), Danielius Beržanskis (IIa), Matas Lubauskas (IIa), Gustas Saladžius (Is), Kajus Žutautas (IIa), Danielius Čumakas (Ia) – laimėjo II vietą.
Sveikiname komandas nugalėtoją ir linkime sėkmės Lietuvos mokyklų žaidynių finaluose.

Dėkojame fizinio ugdymo mokytojams A. Gylienei, Z. Sapiegaitei, V. Bartninkui.
 

Administracija